Think Green - Lou pakuje sukienki w ekologiczne foliopaki

Think green

Loubimy być eko

Na każdym kroku dbamy, aby być fair. Nie tylko wobec naszych klientów, ale także względem planety. Ekologiczne działania, jakie podejmujemy, to odpowiedź na niepokojące zmiany klimatyczne. Dzięki temu mamy realny wpływ na lepsze jutro.

Reduce, Reuse, Recycle

Lou w liczbach

140

Paneli fotowoltaicznych zasilających firmę.

Nasza siedziba wykorzystuje tylko zieloną energię.

30 617,2+ kg

Ograniczyliśmy emisję Co2 co równa się posadzeniu 1000 drzew.

1

Ładowarka do samochodów elektrycznych

Na terenie naszej firmy w Lesznie znajduje się ładowarka do samochodów elektrycznych.

Zobacz jak w Lou staramy się dbać o lepsze jutro...

Jesteśmy zaangażowani w działania proekologiczne, mające na celu ochronę naszej planety. W ramach naszych działań, montujemy panele fotowoltaiczne na dachach, wykorzystując energię słoneczną do produkcji czystej energii. Dzięki temu zmniejszamy emisję CO2 i zanieczyszczeń, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza. Ponadto, udostępniamy naszym klientom ładowarki elektryczne do samochodów, umożliwiając im łatwy dostęp do infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych. W ten sposób wspieramy rozwój elektromobilności i redukcję emisji spalin. Dążymy do tworzenia zrównoważonej przyszłości, dbając zarówno o naszych klientów, jak i nasze środowisko naturalne. Przyłącz się do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze!

Mały krok dla Lou, wielki krok dla planety!

Troska o środowisko zaczyna się od małych, codziennych przyzwyczajeń. Nasza potrzeba zmian rozpoczęła się od drobnych, jednak mających znaczenie rytuałów:

  • Zmniejszamy zużycie energii poprzez zrównoważone wykorzystanie urządzeń elektrycznych.
  • Komunikujemy się przy użyciu elektronicznych nośników informacji, zamiast korzystać z papieru.
  • Filtrujemy wodę pitną.
  • Pakujemy zamówienia w materiały, które pochodzą w 100% z recyklingu.

Od tego wszystko się zaczęło… Te małe działania, które po dziś dzień praktykujemy, sprawiły, że mamy apetyt na więcej.

Każdego dnia dokonujemy kolejnych zmian, które pozwalają planecie odetchnąć.

Ekologiczna wysyłka

Wysyłamy paczki w opakowaniach pochodzących z recyklingu

Stawiamy na jakość

Nasze sukienki są wykonanie z najtrwalszych materiałów przez co mogą być noszone latami

Zielony transport

Lokalizacja biura pozwala na korzystanie z transportu miejskiego lub dojazd do pracy rowerem

W Lou temat eco jest starannie pielęgnowany

Dbałość o środowisko to przemyślana organizacja miejsca pracy. Poczynając od fotowoltaniki, paneli słonecznych na dachu obiektu, jak rownież codzienne zachowania proekologiczne pracownikow firmy. Drobne, codzienne kroki takie jak zmniejszanie zużycia energii poprzez wyłączanie światła, komputerów i listew zasilających. Takie gesty pozwalają przyczynić się do ochrony środowiska.

Codzienne zużycie papieru do druku ograniczamy przenosząc informacje na nośniki elektroniczne. Dodatkowo woda pitna dla pracownikow pochodzi z filtra, a nie z plastikowych butelek. Redukując zapotrzebowanie na nowe tworzywa sztuczne do minimum wspólnie powstrzymujemy zatruwanie środowiska.

Dbajmy razem o lepsze jutro

Takie starania potrafią zdziałać cuda

Małe ruchy ku zielonej planecie z prawdziwego zdarzenia są niezmiernie istotne. Tylko w taki sposób możemy uratować planetę i zapewnić przyszłym pokoleniom czyste, zielone otoczenie. Świadomość tego pozwala coraz bardziej działać w kierunku eko. Powszechna segregacja śmieci to kolejny krok Lou w stronę ważnej akcji na rzecz środowiska. Wszystkie te działania mają na celu troskę o naszą przestrzeń, o jej niczym niezakłócony balans. Dzięki temu sadzimy coraz więcej drzewek, jako dowód na to, że można w prosty sposób czynić dobro naturze, na kondycji której zależy chyba każdemu.

W Lou moda towarzyszy nam w bardzo szerokim wymiarze. To nie tylko moda dla kobiet, ale też kultywowanie mody w obronie klimatu. Wiemy, że z każdym dniem dzięki naszej aktywności będzie mogli być dumni na tym polu.

Dziękujemy!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 38190 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Sukienki jak zwykle piękne,,wykończone perfekcyjnie, estetycznie zapakowane i szybko dostarczone..
2024-07-12
Ok
pixel